İade ve İşlem Süresi


Sipariş Ettiğim Ürünün İadesini Nasıl Yapabilirim?

www.sertacdelibas.com internet satış müşterilerinin “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 15 gündür. Bu süre Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre 14 günken www.sertacdelibas.com müşterileri içinde (+1 iş gün) uzatılmıştır.  www.sertacdelibas.com ’dan satın aldığınız, bedeni uymayan ve/veya kullanmadığınız, hasar görmemiş, kutusu ve etiketleri orijinal olan ürünü 15 gün içinde farklı bir bedeniyle değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

İade için ürünlerinizi siteden iade formu oluşturup ( Buradan ) 15 gün içinde paketinizi Kargo firmaları ile gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Nispetiye Mahallesi Gazi Güçnar Sokak Uygur İş Merkezi No 4A/ 1 

Beşiktaş/ İstanbul

 

İade ve İşlem Süresi

Ücret iademiz ayın 15 ve 30 tarihli günleridir.. Anlaşmalı olduğumuz kargo kabul edilir, farklı firma gönderisi iade ücretinden düşülmektedir..

İade durumunda ödeme şeklinize göre iade yapılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra sertacdelibas.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi 10-14 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Taksitli yapılan ödemelerin iadeleri banka tarafından aynı taksit sayısında iade edilir.

Havale ödemelerinde banka hesap bilgilerinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir, havale tutarının iadesi sadece sipariş veren kişiye ait bir hesap numarasına yapılır.

İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının, faturanın arka sayfasındaki form doldurularak gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

 

İade için ürünlerinizi 15 gün içinde paketinizi teslim aldığınız kargo firması ile gönderebilirsiniz. Farklı kargo firması ile yollanan karşı ödemeli kargolar teslim alınamamaktadır.